EKKM otsib uut kohvikupidajat

Fun fact: kas teadsid, et EKKMi kohvik on täiesti tühi ja vajab sind, jah, just sind! et täita ta sisuga. See ruum, see tuba, see keskkond, mis on EKKMi fuajee, vajab sinu energiat, sinu teotahet, sinu ideid, sinu karismat ja karakterit, et puhuda hing sisse uuele, paremale, suuremale ja vägevamale kohvikule/baarile/lokaalile/pokaalile! Koos võtame me üksteisel käest kinni, keerame oma näod koos taevas särava päikese poole ja lähme julgelt vastu EKKMi uuele hooajale, uue tuleviku poole.

Meie jätkame sel aastal sama bravuurikalt ja julgelt nagu seni oleme teinud, teeme parimaid näituseid täna maailmas Eestis ja meil on vaja sind, jah, just sind! et olla meie näoks kõigile nendele kümnetele tuhandetele inimestele, külalistele, omadele ja võõrastele, kes meie ilusast klaasist esiuksest sisse astuvad, ahhetavad ja õhetavad, huugavad ja hoovavad ja otsivad parimat kunsti, parimat veini, parimat grillvõikut ja ilusaimat, rohelisimat, lahedaimat ja õdusaimat sisehoovi maailmas.

Meie anname sinule oma südame võtmed ja parima üüridiili ever kogu Põhja-Tallinnas ja sina annad meile kolm tilka verd, endast parima ja kõige lahedama muuseumi sisseviskamisteenuse ever. EVER!

Kui tundsid, et hakkasid seda kirja lugedes unistama end kohvikupidajaks (või meenub sulle keegi, kes sellest ammu unistanud!), leti taga naeratamas, lobisemas kohvitassi taga täieliku võõraga kaasaegsest kunstist, siis kirjuta meile info@ekkm.ee ja mõtleme, kuidas unistused ja reaalsus pehmelt koos maanduda võiksid… Ootame väga kuni 4. märtsini.