EKKM otsib 2024. aastaks hooajalist graafilist disainerit

EKKM alustas 2022. aastal uue formaadiga, milleks on hooajalise graafilise disaineri kaasamine. Selle asemel, et ühe näituseprojekti materjalid kujundaks igal korral erinev graafiline disainer, otsustasime anda püsivama töö ja kunstilise eksperimenteerimise võimaluse terveks hooajaks ühele noorele kujundajale. 2022. aastal oli meie esimeseks koostööpartneriks Aaro Veiderpass ja 2023. aastal Maris Nisu.

Nüüd alustame 2024. aasta hooaja graafilise disaineri otsingut. Loodame leida oma karjääri alustava noore professionaali, kellele omalt poolt ühes omanäolises kunstiasutuses töötamise kogemus ellu kaasa anda ning tuul tiibadesse puhuda. Otsime inimest, kes ei kardaks ka ise vajadusel käepärastest vahenditest vajalik valmis teha, aga samas tunneks ja valdaks ka kaasaegse disaini keelt ja meelt.

Kui tunned, et soovid end proovile panna, saada aadressile info@ekkm.ee enda CV, motivatsioonikiri ja portfoolio. Ootame kandideerimisi kuni 31. jaanuarini, tööle saad asuda märtsis. Lisainfo telefonil 5109125.