Näitused

Kunstnikud

z

Zampa di Leone

Zachary Formwalt

y

Yang Li

w

Wojtek Doroszuk

v

Vytautas V. Landsbergis

Visible Solutions OÜ

Vincent Chevillon

Villem Jahu

Valérie Mrejen

u

Ursula Nistrup

Uku Sepsivart

t

Tuuli Antsov

Triin Tamm

Toomas Volkmann

Toomas Vint

Toomas Thetloff

Tõnu Tunnel

Tõnis Saadoja

Timo Toots

Till Mycha/Fungiculture journal

The Otolith Group

The Collection of Marianne and Fritz Keller

Teele Altmäe

Tarvo-Hanno Varres

Tarmo Salin

Tanja Muravskaja

Tanel Rannala

Tanel Rander

Takahiro Iwasaki

Taavi Rei

Taavi Piibemann

Taavet Jansen

Taaniel Raudsepp

s

SUPERFLEX

Sulo Kallas

Stéphane Déplan

Sten Saarits

Søren Andreasen

Siram

Silja Saarepuu & Villu Plink

Sigrid Viir

Shawn Pinchbeck

Serge Comte

Saskia Järve

Saša Gerne

Sandra Urvak

San Keller

r

Rundum

Rühm T

Ronald Baumann

Rockstar Games & Karl Smith

Riikka Tauriainen

Riho Kall

Rete Jallai

Rene Reinumäe

Rena Rädle & Vladan Jeremić

Rein Raamat

Reimo Võsa-Tangsoo& Shawn Pinchbeck & Sulo Kallas

Reimo Võsa-Tangsoo

Reginleif Trubetsky

Rauno-Thomas Moss

Raul Viitung

Raul Keller

Raoul Kurvitz

Raivo Kelomees/Sven Kivisildnik

Rait Rosin

Rael Artel

p

Priit Pärn

Piret Räni

Pind

Piia Ruber

Philippe Thomas

Peeter-Maria Laurits

Peeter Linnap

Peeter Allik

Paulina Jokela

Paul Kuimet

Paco Ulman

o

Olof Olsson

Olga Logvina

n

Nora Särak

Neeme Külm

m

Mona Vatamanu & Florin Tudor

MOM

Mihkel Kleis

Mia

Merike Estna

Mattias Malk

Mati Karmin

Mathijs van Geest

Marusoo

Martin Creed

Martha Haywood

Marta Stratskas

Mart Viljus

Mart Kangro

Marko Mäetamm

Mark Raidpere

Marje Murusalu

Mario Garcia Torres

Marianne Männi

Mari Prekup

Mari Laanemets & Killu Sukmit

Mari Laanemets

Margus Tamm

Margit Lõhmus

Marge Monko

Mare Tralla

Marco Laimre

Mara Koppel

Manuel Knapp

Mall Nukke

Maike Lond

Maido Juss

Mai Sööt

Magma

Madis Luik

Madis Katz

Maarit Murka

l

Ly Lestberg

Luka Knezevic-Strika

LU:K

Luc Moullet

Liina Siib

Liina Guiter

Laurentsius

Laura toots

Laura Põld

Laura Kuusk

k

Krõõt Tarkmeel

Krõõt Juurak

Kristjan Parve

Kristjan-Jaak Tammsaar

Kristina Norman

Kristin Reiman

Kristiina Hansen & Sigrid Viir

Kristiina Hansen

Kristi Kongi

Krista Mölder

Kohei Yoshiyuki

Ki_Wa

Kiwa

Kirke Kangro

Kertu Ehala & Ave Teeääre

Katrin Rüütli

Katrin Piile

Kätly Kaibald

Kati Saarits

Katarina Zdjelar

Katariina Tomson

Kärt Ojavee

Karl Holmqvist

Karel Koplimets

Kaja Kann / Juha Valkeapää

Kaido Ole

Kai Kaljo

Kadri Metstak

Kadri Alesmaa

Kadi Estland

j

Jüri Palm

Jüri Okas

Julien Prévieux

Jonas Mekas

Jon Benjamin Tallerås

Johnson ja Johnson

John Smith

John Phillip Mäkinen (Helsinki)

Johannes Säre

Johannes Saal

Johanna Reich

Jirji Kovanda

JIM

Jevgeni Zolotko

Jass Kaselaan

Jasper Zoova

Jasmina Cibic

Jarmo Nagel

Jannike Låker

James Richards

Jaanus Samma

Jaan Toomik

Jaak Kadarik

J.I.M.

i

Ivars Gravlejs

Ivar Veermäe

Ivar Kaasik & Emil Estee

Ivan Jurica

Iti Kasser

Istvan Kantor Monty Cantsin? Amen !

Inspection Medical Hermeneutics

Ingmar Jõgi

Ingel Vaikla

h

Herkki-Erich Merila

Helmi Marie Langsepp

Helina Kõrm

Helen Melesk

Hasso Krull

Hanno Soans & Juri Kortšagin

Hanno Soans

Hannes Starkopf

Hannes Meiergei

Hank Herron

g

Gil Leung

Gergely Laszlo & Katarina Sevic

f

Fred Kotkas

Francis Al?s

Flo Kasearu

Fischli/Weiss ja Patrick Frey

Fabrice Croux

e

Eve Kiiler

Eve Kask

Eva Labotkin

Ēriks Božis

Epp Kubu

Ene-Liis Semper

Elis Saareväli

Elin Kard

Eleriin Ello

Eléonore Pano-Zavaroni

Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi kollektsioon ja arhiiv

Eemil Karila

Edith Karlson

d

Dora García

Dom Skhatanas

Dimitri Gerassimov

Dikson T

DeStudio

Dénes Farkas & Taavi Talve

Dénes Farkas

David Ter Oganyan

David Raymond Conroy

David Horvitz

David Evrard

Dave Hullfish Bailey

Daugavpils Mark Rothko Art Centre

Danielle Kaganov

c

Cristina Garrido

Clode Coulpier

Cayce Pollard

Carmen Lansberg

Camille Laurelli

b

Buzz Rickson’s

Britta Benno

Billeneeve

Berit Teeäär

Barbara Knezevic

a

August Sai

August Künnapu

Ats Parve

Asbjørn Skou

Arttu Merimaa

Art Allmägi

Arnis Balcus

Arne Maasik

Armando Andrade Tudela

Ariel Schlesinger

Anu Vahtra

Anu Pennanen

Antti Majava

Antonia Baehr

Antek Walczak

Anri Sala

Annika Ström

Anna Tuvike

Anna-Stina Treumund

Andrus Lauringson

Andrus Kõresaar

Andrus Kaurson

Andres Tali

Andrea Büttner

Ando Keskküla

Anders Härm

Amy Cuddy

Alver Linnamägi

Alma Heikkilä

Allan Hmelnitski

Alide Zvorovski

Alice Nikitinova

Alice Kask

Alexei Gordin

Alexandra Galkina

Agur Kruusing

Adam Christensen

Üritused

Muuseumiööl EKKM avatud kuni 23:00

Seminar: Ebamugavad teadmised Ida-Euroopa kunstis

Off Season: Umbrella Grupi näitus “Confusion” 12.-27.11.2016

MUUSEUMIÖÖL 16. MAIL ON EKKM AVATUD KUNI 23.00

näitusega “KOHATU” kaasnev lisaürituste programm reedel, 31.oktoobril

Üks LISAPÄEV! Raul Kelleri näitus on avatud veel ka ESMASPÄEVAL 27. oktoobril

Raul Kelleri artist talk

EKKMi Teooriaklubi sügisel 2014! INFO UUENDATUD

Feeling Queezy?! / Kõhe tunne?! performance-programm täna, 16. augustil algusega 19:00!

ÖÖ EKKMis 15. ja 16. augustil

SAADA EKKM MAALE! Toeta rändnäituse projekti “Kohatu” Hooandjas

17. juulil raamatu “Kolm isamaalist kõnet” esitlus ja näituse “Must maja” filmiprogramm

10. juuli kell 20:00 Mario Garcia Torrese filmi Tee, 1391 (Iraani kalender) skriining ja artist talk

KÖLER PRIZE 2014 GALA 30. mail kell 22:00

EKKM muuseumiöös 17. mail

EKKM on 30. aprillil ja 1. mail avatud tavapärastel kellaaegadel

KÖLER PRIZE 2014 algab! “Ekraaniproovid Köler Prize’ile 2014” linastus kinos “Sõprus”

EHA III

EKKM osaleb Kopenhaageni sõltumatul kunstimessil “Alt_Cph 13”

Näituse Kõrvalnähud / Side Effects töötoad

Muuseumiöö EKKMis

Artist talkid Köler Prize`il

EHA 2. EKKMi näitustehooaja lõpupidu

Što delat? ehk Kandiline ümarlaud nr. 2

tammeöö

Kammerelektroniker Abend

Armeenia kogemuste õhtu: RAADIO JEREVAN

EHA

RADIAATOR

VÄLTIGE ODAVAID KOOPIAID JA TULGE TÕELISELE EKA JÕULUPEOLE

NAME Readymade

EKKM KLUBI VOL. 1